Nadruk

Udostępnij na:

Wykonujemy nadruk na płytach Lublin określanych jako ‘nagrywalne’  CD, DVD, Blu-ray (powierzchnia płyty matowa lub błyszcząca). Nadruk wykonujemy na naszych płytach. Nadruk na płytach powierzonych wykonany dopiero po przeprowadzeniu próby  (przy nadrukach na płytach powierzonych nie odpowiadamy za trwałość  i jakość nadruku).  Na tak przygotowaną płytę (nadrukowaną)  możemy  kopiować/duplikować dane (tekstowe, audio, video). Takie rozwiązanie jest dobrą alternatywą dla płyt tłoczonych.

Usługa ta pozwala na personalizację  nadruku oraz danych na płytach, jak również pozwala na szybszą realizację zlecenia.

Nadruki na płytach mogą być dodatkową formą reklamy, niezwykle poręcznej i taniej. Dobrze przygotowany projekt graficzny do nadruku jest zachętą do sprawdzenia jej zawartości. Do zapakowania takiej płyty nie jest potrzebna dodatkowa drukowana koperta, bo płyta doskonale prezentuje się w przezroczystym opakowaniu, czy to kopercie albo pudełku slim. Jeśli jednak jest taka potrzeba oferujemy różnorodne opakowania na płyty.

Każde zamówienie jest inne dlatego wycenę przygotowujemy indywidualną. Zapraszamy – nadruk na płytach Lublin.

Skontaktuj się z nami nadruk na płytach Lublin nadruk na płytach lublin 

nadruki na plytach dvd cd

Zdjęcie 1 z 7

nadruk na płytach Lublin