O nas

Udostępnij na:

Proponujemy Państwu także kompleksową usługę przygotowania płyt – płyty CD, DVD i Blu Ray. Projekty graficzne, tłoczenie płyt, duplikowanie (kopiowanie), nadruk na płytach CD, DVD i Blu Ray. Szeroka gama opakowań. Opakowania plastikowe, kartonowe, koperty (m.in. pudełka JEWELBOX, SLIM, BLACK, CLEAR, DVD, E-BOX; koperty foliowe, papierowe, papierowe z okienkiem, kartonowe, digipack, ecopack/unipack).

W zależności od rodzaju i wielkości zamówienia na nadruki na płytach proponujemy wykonanie nadruku cyfrowego, offsetowego, nagrywanie lub tłoczenie płyt oraz opakowania i druk okładek do opakowań i kopert.

Każde zamówienie jest inne, dlatego skontaktuj się z nami   płyty Lublin nadruk chełm    nadruk na płytach lublin pomożemy wybrać najlepszą opcję dla Twoich potrzeb. Ze względu na specyfikę produktu, jego różnorodności i indywidualne zapotrzebowania Klienta każde zapytanie wyceniane jest indywidualnie.

Dzięki wykonaniu wysokiej jakości nadruku na płytach CD lub DVD otrzymujecie Państwo niepowtarzalny produkt.

Nadruk na płytach CD, DVD czy Blu Ray są świetnym rozwiązaniem promującym zawartość płyty.

Korzystając z usług naszej firmy możecie Państwo sprawić aby wygląd płyty przyciągał uwagę odbiorcy i stał się jeszcze bardziej atrakcyjny dla niego, a sama płyta staje się wtedy dodatkową reklamą firmy czy produktu. Niestety jeszcze nie wszyscy dostrzegli właśnie tą szansy, a nadruk jest świetną dodatkową reklamą. Niebanalnym rozwiązaniem graficznym zachęca do zapoznania się z treścią na niej zawartą.

Nasza firma oferuje wszelkie materiały związane z drukiem i reklamą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą nadruk na płytach Lublin