• Powielanie płyt Lublin

  Udostępnij na:

  Powielanie płyt Lublin to najlepsze rozwiązanie przy mniejszych nakładach, tych większych też gdy nie ma czasu na tłoczenie. Inaczej kopiowanie płyt, czy też duplikowanie płyt)

  Kopiowanie płyt w większej ilości na domowym laptopie może skończyć się nie za dobrze. Dla laptopa oczywiście – niestety namacalny przykład zaprezentował nam razu pewnego Klient.
  Oczywiście jeśli jest taka potrzeba możemy także wykonać kopiowanie płyt dla większych ilości. Jest to metoda zapisywania danych na płytach ‘nagrywalnych’. Przed lub po kopiowaniu płyty mogą być zadrukowane. Projekt aby wykonać do nadruk na płycie możecie Państwo wykonać samodzielnie albo zlecić nam tę usługę. Czy do płyty będzie opakowanie? Kwestia wyboru: ecopack / unipack. digipack, koperta kartonowa, jewelbox, slim… W różnych kombinacjach, z uszlachetnieniami i bez. Jeśli macie Państwo problem z wyborem odpowiedniego opakowania skontaktujcie się z nami, wspólnie spróbujemy wybrać to odpowiednie, ze względu na ilość, przeznaczenie, itp.

  Powielanie płyt Lublin – szybko i odpowiedzialnie.

  powielanie płyt Lublin powielanie płyt Lublin